K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4

K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard 4 Seizoen 2018/2019K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard 4 Seizoen 2018/2019
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
Klasse
Reserve 2e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Hendrika Steerenberg
    • Marjan Smorenburg
    • Afke Zijlstra
    • Wiesje van der Velde
    • Margriet Jorna
    • Nynke Swart
    • Mannen
    • Duko Harkema
    • Andre van Vilsteren
    • Peter Tolsma
    • Wim van Gorkum
    • Pieter Alberda
    • Alfred Postma
    • Marvin Smorenburg
  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1De Parabool 213220110226419668
    2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 413210101230022773
    3De Granaet 2131306162322266
    4De Wâlden 313120607194209-15
    5Harich 213110517216252-36
    6Flamingo's 213100427219235-16
    7Vlug & Vaardig (G) 213100508230250-20
    8Noordenveld 213502110194254-60
  • Programma
    1. zaterdag 30 maart 2019
      14:40De Parabool 2Noordenveld 2GRONINGENACLO/Paddepoel
      16:35De Wâlden 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4OENTSJERKDe Hege Walden
      18:00Vlug & Vaardig (G) 2Flamingo's 2HURDEGARYPDe Hege Fiif
      18:00Harich 2De Granaet 2BALKDe Trime
  • Uitslagen
    1. zaterdag 23 maart 2019
      De Granaet 214 - 18De Parabool 2
      Noordenveld 210 - 16Harich 2
      Flamingo's 216 - 19De Wâlden 3
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 419 - 22Vlug & Vaardig (G) 2
    2. zaterdag 16 maart 2019
      Vlug & Vaardig (G) 227 - 13Noordenveld 2
      Harich 216 - 33Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
      De Wâlden 313 - 14De Granaet 2
      De Parabool 221 - 16Flamingo's 2
    3. zaterdag 09 maart 2019
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 432 - 17De Granaet 2
      Flamingo's 224 - 21Harich 2
      Vlug & Vaardig (G) 215 - 18De Parabool 2
      De Wâlden 320 - 15Noordenveld 2
    4. zaterdag 02 maart 2019
      Noordenveld 217 - 20Flamingo's 2
      Harich 216 - 19De Wâlden 3
    5. zaterdag 16 februari 2019
      De Granaet 218 - 14Vlug & Vaardig (G) 2
      De Parabool 221 - 23Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
    6. zaterdag 09 februari 2019
      Flamingo's 219 - 19Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
      Noordenveld 221 - 21De Granaet 2
      De Wâlden 311 - 19Vlug & Vaardig (G) 2
      Harich 212 - 14De Parabool 2
    7. zaterdag 02 februari 2019
      De Granaet 214 - 18Flamingo's 2
      Vlug & Vaardig (G) 224 - 12Harich 2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 424 - 11Noordenveld 2
      De Parabool 216 - 13De Wâlden 3
    8. zaterdag 26 januari 2019
      De Granaet 218 - 20Harich 2
      Noordenveld 213 - 19De Parabool 2
      Flamingo's 216 - 11Vlug & Vaardig (G) 2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 420 - 10De Wâlden 3
    9. zaterdag 19 januari 2019
      Harich 218 - 15Noordenveld 2
      Vlug & Vaardig (G) 223 - 32Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
      De Wâlden 317 - 14Flamingo's 2
      De Parabool 220 - 18De Granaet 2
    10. zaterdag 12 januari 2019
      Noordenveld 227 - 20Vlug & Vaardig (G) 2
      Flamingo's 217 - 22De Parabool 2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 421 - 17Harich 2
      De Granaet 210 - 14De Wâlden 3
    11. zaterdag 22 december 2018
      De Wâlden 312 - 23De Parabool 2
    12. zaterdag 15 december 2018
      De Granaet 222 - 15Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
      Noordenveld 29 - 13De Wâlden 3
      De Parabool 226 - 9Vlug & Vaardig (G) 2
      Harich 214 - 14Flamingo's 2
    13. zaterdag 08 december 2018
      Flamingo's 215 - 19Noordenveld 2
      Vlug & Vaardig (G) 215 - 24De Granaet 2
      De Wâlden 319 - 22Harich 2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 422 - 21De Parabool 2
    14. zaterdag 01 december 2018
      De Granaet 220 - 14Noordenveld 2
      Vlug & Vaardig (G) 215 - 14De Wâlden 3
      De Parabool 225 - 12Harich 2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 419 - 18Flamingo's 2
    15. zaterdag 24 november 2018
      Noordenveld 210 - 21Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
      Harich 220 - 16Vlug & Vaardig (G) 2
      Flamingo's 212 - 22De Granaet 2
      De Wâlden 3De Parabool 2