K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
Klasse
Reserve 3e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers

    Er zijn (nog) geen spelers opgegeven voor dit team.

  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1ASVD 3000000000
    2DTS (S) 2000000000
    3Harich 3000000000
    4Lemmer 2000000000
    5Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4000000000
    6SCO 4000000000
    7Sparta (Ze) 2000000000
    8ZKC '19 3000000000
  • Programma
    1. zaterdag 07 september 2019
      16:00ASVD 3Lemmer 2DRONTENVeld ASVD
      16:00ZKC '19 3DTS (S) 2ZUIDWOLDE DRSportcomplex Woltingeslag
      16:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4Harich 3GROUMeinga (Grou)
      16:00SCO 4Sparta (Ze) 2OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
    2. zaterdag 14 september 2019
      14:00Lemmer 2ZKC '19 3LEMMERSportpark Lemstervaart
      17:00DTS (S) 2ASVD 3SURHUIZUMSportpark Woudlust
      17:00Harich 3SCO 4HARICHHARICH
      17:00Sparta (Ze) 2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4ZEVENHUIZEN GNSportpark Molenweg Clubhuis 't Sierd
    3. zaterdag 21 september 2019
      15:00ASVD 3Harich 3DRONTENVeld ASVD
      15:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4Lemmer 2GROUMeinga (Grou)
      16:05SCO 4DTS (S) 2OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
      17:30ZKC '19 3Sparta (Ze) 2ZUIDWOLDE DRSportcomplex Woltingeslag
    4. zaterdag 28 september 2019
      14:00Lemmer 2SCO 4LEMMERSportpark Lemstervaart
      15:30ASVD 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4DRONTENVeld ASVD
      16:30ZKC '19 3Harich 3ZUIDWOLDE DRSportcomplex Woltingeslag
      17:00DTS (S) 2Sparta (Ze) 2SURHUIZUMSportpark Woudlust
    5. zaterdag 05 oktober 2019
      15:30Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4DTS (S) 2GROUMeinga (Grou)
      17:00Harich 3Lemmer 2HARICHHARICH
      17:00Sparta (Ze) 2ASVD 3ZEVENHUIZEN GNSportpark Molenweg Clubhuis 't Sierd
      17:30SCO 4ZKC '19 3OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
    6. zaterdag 12 oktober 2019
      15:30ASVD 3ZKC '19 3DRONTENVeld ASVD
      16:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4SCO 4GROUMeinga (Grou)
      17:00DTS (S) 2Lemmer 2SURHUIZUMSportpark Woudlust
      17:00Sparta (Ze) 2Harich 3ZEVENHUIZEN GNSportpark Molenweg Clubhuis 't Sierd
    7. zaterdag 19 oktober 2019
      14:00Lemmer 2Sparta (Ze) 2LEMMERSportpark Lemstervaart
      16:00SCO 4ASVD 3OLDEHOLTPADESportcomplex De Hoolt-Tuun
      17:00Harich 3DTS (S) 2HARICHHARICH
      17:00ZKC '19 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4ZUIDWOLDE DRSportcomplex Woltingeslag
    8. zaterdag 26 oktober 2019
      14:00Harich 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4HARICHHARICH
      14:00Lemmer 2ASVD 3LEMMERSportpark Lemstervaart
      17:00DTS (S) 2ZKC '19 3SURHUIZUMSportpark Woudlust
      17:00Sparta (Ze) 2SCO 4ZEVENHUIZEN GNSportpark Molenweg Clubhuis 't Sierd
  • Uitslagen

    Er konden geen uitslagen gevonden worden.