K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4

K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard 4 Seizoen 2018/2019K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard 4 Seizoen 2018/2019
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
Klasse
Reserve 2e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Hendrika Steerenberg
    • Marjan Smorenburg
    • Afke Zijlstra
    • Wiesje van der Velde
    • Margriet Jorna
    • Nynke Swart
    • Mannen
    • Duko Harkema
    • Andre van Vilsteren
    • Peter Tolsma
    • Wim van Gorkum
    • Pieter Alberda
    • Alfred Postma
    • Marvin Smorenburg
  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Wit-Blauw/Green Organics 211200100121114764
    2De Parabool 31114070416514718
    3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4111206051611529
    4Drachten/Van der Wiel 41011051415813622
    5ROG 31111051515013317
    6De Wâlden 311100425143155-12
    7Sparta (Zw) 31180326154175-21
    8Heerenveen 41000001085182-97
  • Programma
    1. donderdag 23 mei 2019
      20:00Heerenveen 4Drachten/Van der Wiel 4HEERENVEENHeerenveen
    2. zaterdag 25 mei 2019
      13:10Drachten/Van der Wiel 4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4DRACHTENSportcomplex Sportlaan
      15:00De Wâlden 3Wit-Blauw/Green Organics 2TYTSJERKSportcomplex Tietjerk
      17:00Sparta (Zw) 3Heerenveen 4ZWOLLEStadshagen
      19:00ROG 3De Parabool 3GRONINGENSportpark Noorddijk
    3. zaterdag 01 juni 2019
      12:50Drachten/Van der Wiel 4Sparta (Zw) 3DRACHTENSportcomplex Sportlaan
      14:00Wit-Blauw/Green Organics 2Heerenveen 4KAMPENSportpark Hagenbroek
      15:30De Wâlden 3ROG 3TYTSJERKSportcomplex Tietjerk
      17:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4De Parabool 3GROUMeinga (Grou)
    4. zaterdag 15 juni 2019
      11:00ROG 3Wit-Blauw/Green Organics 2GRONINGENSportpark Noorddijk
      12:30De Parabool 3Drachten/Van der Wiel 4GRONINGENACLO sportcentrum Paddepoel
      12:30Sparta (Zw) 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4ZWOLLEStadshagen
      13:45Heerenveen 4De Wâlden 3HEERENVEENHeerenveen
  • Uitslagen
    1. zaterdag 18 mei 2019
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 418 - 14De Wâlden 3
      Wit-Blauw/Green Organics 222 - 12Drachten/Van der Wiel 4
      Heerenveen 46 - 14ROG 3
      De Parabool 312 - 7Sparta (Zw) 3
    2. zaterdag 11 mei 2019
      ROG 39 - 14Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
      De Wâlden 316 - 11De Parabool 3
      Wit-Blauw/Green Organics 226 - 11Sparta (Zw) 3
    3. zaterdag 04 mei 2019
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 49 - 10Wit-Blauw/Green Organics 2
      Drachten/Van der Wiel 411 - 14De Wâlden 3
    4. zaterdag 20 april 2019
      De Parabool 326 - 7Heerenveen 4
      Sparta (Zw) 314 - 14ROG 3
    5. zaterdag 27 oktober 2018
      ROG 314 - 9Drachten/Van der Wiel 4
      Heerenveen 411 - 17Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
      De Wâlden 313 - 13Sparta (Zw) 3
    6. donderdag 25 oktober 2018
      Wit-Blauw/Green Organics 222 - 16De Parabool 3
    7. zaterdag 20 oktober 2018
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 426 - 17Sparta (Zw) 3
      De Wâlden 313 - 9Heerenveen 4
      Wit-Blauw/Green Organics 221 - 19ROG 3
      Drachten/Van der Wiel 412 - 13De Parabool 3
    8. donderdag 18 oktober 2018
      Sparta (Zw) 310 - 19Drachten/Van der Wiel 4
    9. zaterdag 13 oktober 2018
      Heerenveen 410 - 20Wit-Blauw/Green Organics 2
      De Parabool 315 - 11Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
      ROG 312 - 9De Wâlden 3
    10. zaterdag 06 oktober 2018
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 416 - 21Drachten/Van der Wiel 4
      Wit-Blauw/Green Organics 216 - 10De Wâlden 3
      Heerenveen 410 - 22Sparta (Zw) 3
      De Parabool 313 - 11ROG 3
    11. zaterdag 29 september 2018
      ROG 323 - 7Heerenveen 4
      Drachten/Van der Wiel 418 - 15Wit-Blauw/Green Organics 2
      De Wâlden 316 - 13Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
      Sparta (Zw) 317 - 14De Parabool 3
    12. zaterdag 22 september 2018
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 413 - 8ROG 3
      Sparta (Zw) 315 - 16Wit-Blauw/Green Organics 2
      De Parabool 321 - 15De Wâlden 3
      Drachten/Van der Wiel 426 - 8Heerenveen 4
    13. zaterdag 15 september 2018
      ROG 316 - 11Sparta (Zw) 3
      Heerenveen 410 - 11De Parabool 3
      De Wâlden 314 - 14Drachten/Van der Wiel 4
      Wit-Blauw/Green Organics 224 - 14Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4