K.V. Mid-Fryslân / Jansma Burdaard

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4

K.V. Mid-FryslânK.V. Mid-Fryslân
Team naam
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
Klasse
Reserve 2e klasse
Locatie veld
Grou
Locatie zaal
Sporthal ‘De Twine’
Contact
Neem contact op met het wedstrijdsecretariaatwedstrijdsecretariaat.grou@kvmidfryslan.nl
  • Spelers
    • Vrouwen
    • Corrie Betten
    • Marjan Smorenburg
    • Afke Zijlstra
    • Wiesje van der Velde
    • Margriet Jorna
    • Nynke Swart
    • Mannen
    • Evert Wieling
    • Andre van Vilsteren
    • Wim van Gorkum
    • Alfred Postma
  • Stand
    #TeamGesPntPntMinGewGelVerVoorTegenSaldo
    1Apeldoorn 211220110022514580
    2Ritola 21114070422821315
    3Drachten/Van der Wiel 411110515200202-2
    4Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 211110515211212-1
    5Sparta (Zw) 3111005062122093
    6Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 41190416217231-14
    7De Wâlden 41180326220237-17
    8CSL 21130119171235-64
  • Programma

    Er kon geen programma gevonden worden.

  • Uitslagen
    1. zaterdag 07 maart 2020
      Ritola 227 - 17Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
      Apeldoorn 231 - 15Drachten/Van der Wiel 4
      Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 221 - 18Sparta (Zw) 3
      CSL 222 - 22De Wâlden 4
    2. zaterdag 29 februari 2020
      De Wâlden 417 - 19Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 416 - 18Apeldoorn 2
      Drachten/Van der Wiel 437 - 21Ritola 2
      Sparta (Zw) 324 - 11CSL 2
    3. zaterdag 08 februari 2020
      Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 219 - 20Ritola 2
      CSL 213 - 21Apeldoorn 2
      Sparta (Zw) 315 - 22Drachten/Van der Wiel 4
      De Wâlden 422 - 23Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
    4. zaterdag 01 februari 2020
      Drachten/Van der Wiel 416 - 9CSL 2
      Ritola 220 - 22De Wâlden 4
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 421 - 24Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 2
      Apeldoorn 218 - 11Sparta (Zw) 3
    5. zaterdag 25 januari 2020
      De Wâlden 421 - 27Drachten/Van der Wiel 4
      Ritola 223 - 14CSL 2
      Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 212 - 16Apeldoorn 2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 425 - 21Sparta (Zw) 3
    6. zaterdag 18 januari 2020
      Drachten/Van der Wiel 419 - 19Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
      CSL 217 - 23Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 2
      Sparta (Zw) 321 - 17De Wâlden 4
      Apeldoorn 217 - 9Ritola 2
    7. zaterdag 11 januari 2020
      Ritola 223 - 12Sparta (Zw) 3
      Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 210 - 15Drachten/Van der Wiel 4
      CSL 217 - 21Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
      Apeldoorn 221 - 12De Wâlden 4
    8. zaterdag 14 december 2019
      De Wâlden 424 - 21CSL 2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 423 - 20Ritola 2
      Sparta (Zw) 319 - 15Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 2
      Drachten/Van der Wiel 49 - 15Apeldoorn 2
    9. zaterdag 07 december 2019
      Ritola 216 - 12Drachten/Van der Wiel 4
      Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 223 - 23De Wâlden 4
      Apeldoorn 218 - 15Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
      CSL 216 - 24Sparta (Zw) 3
    10. zaterdag 30 november 2019
      Drachten/Van der Wiel 417 - 26Sparta (Zw) 3
      Apeldoorn 226 - 12CSL 2
      Ritola 227 - 21Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 2
      Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 418 - 21De Wâlden 4
    11. zaterdag 23 november 2019
      De Wâlden 419 - 22Ritola 2
      CSL 219 - 11Drachten/Van der Wiel 4
      Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 224 - 19Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
      Sparta (Zw) 321 - 24Apeldoorn 2